PORADY

By pomóc naszym klientom.

PORADY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 22 10 30 130

ZTS UNIPLAST

26-420, Nowe Miasto n/Pilicą

Sacin 1 B

Od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 8:00 do 16:00

PoradyJak skutecznie pakować w folię materiały sypkie?

Pakowanie produktów sypkich stanowi spore wyzwanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania i zastosowania rozwiązań, jakie są wytrzymałe i pakowne. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą takie towary jak ziemia, torf czy kora, węgiel lub pellet, warto zadbać o solidne sposoby na ich przechowywanie. Podpowiadamy, jak skutecznie pakować je w folię, by żadna sytuacja nie była dla nas zaskoczeniem.

Folie do przemysłu — wytrzymałe i funkcjonalne rozwiązanie

Być może klienci indywidualni kojarzą worki foliowe wyłącznie z tymi cienkimi, dość mało wytrzymałymi produktami, które znajdują się na wyciągnięcie ręki w sklepach spożywczych. Jednak w rzeczywistości to nie koniec możliwości, jakie daje nam folia. Gdy w grę wchodzą propozycje dedykowane dla przemysłu, mamy styczność z naprawdę solidnymi rozwiązaniami, które mają sporo rozmaitych zastosowań. Dlatego osoby prowadzące własne sklepy, hurtownie czy po prostu działające w przemyśle powinny odkryć wszystkie możliwości, jakie daje specjalistyczne opakowania foliowe. Szczególnie że są one świetne przy pakowaniu produktów sypkich, które bez odpowiedniego zabezpieczenia mogłyby się zniszczyć bądź zagubić w transporcie, bądź w trakcie magazynowania. 

Opakowania foliowe dla przemysłu świetnie chronią przed zabrudzeniami, uszkodzeniami czy rozerwaniem. Cechują się niezwykłą wytrzymałością, a przy tym sztywnością. Dzięki temu można je śmiało wykorzystywać nawet w przypadku towarów o dużym ciężarze czy ostrych krawędziach. 

Jak pakować węgiel, by worek się nie rozerwał?

Aby węgiel spełniał swoje zadanie, musi być odpowiednio przechowywany, dzięki czemu pozostanie suchy i będzie odpowiednio się spalać. Dlatego tak ważne jest zapakowanie go w szczelne worki, które będą wytrzymałe i nie rozerwą się. Każde, nawet najmniejsze pęknięcie, może doprowadzić do zawilgocenia towaru i zmniejszenia efektywności jego właściwości. Najczęściej powodem, przez który worki foliowe na węgiel pękają, jest niezachowanie ich odpowiedniej ładowności. W końcu nie od dziś wiadomo, że każde opakowanie ma swoją ładowność. Stąd podstawową zasadą, jakiej należy przestrzegać, jest nieprzekraczanie ładowności worków, którą wskazuje producent. Jednak nie jest to jedyny czynnik, który wpływa na wytrzymałość folii. Warto wybrać takie modele, które są wykonane z wysokiej jakości materiału, jaki będzie na tyle gruby, że ciężkie wypełnienie o niekiedy ostrych krawędziach w żaden sposób nie wpłynie na ich zniszczenie. Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się z ofertą producentów i wybierz tego, który jest najbardziej polecany na rynku.

Pakowanie kory w folię — o czym warto wiedzieć?

Jak się okazuje, opakowania foliowe mają świetne zastosowanie w ogrodnictwie. Dlatego warto po nie sięgać, jeśli szukamy sposobu na szybkie, wygodne i bezpieczne spakowanie oferowanych przez siebie produktów. Worki foliowe na korę, które są wykonane z wysokiej jakości materiału, na pewno nie zawiodą w żadnych, nawet najbardziej wymagających sytuacjach. To rozwiązanie, które powinno spełnić oczekiwania każdego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że skuteczne zapakowanie takiego rodzaju towaru jest dość skomplikowane i problematyczne. W końcu łatwo o wszelkie zniszczenia worka, jakie potem mogą doprowadzić do uszkodzenia kory czy w ogóle jej zagubienia. Dlatego warto wybrać opakowania stworzone typowo z myślą o takim przeznaczeniu. Dzięki temu zyskasz pewność, że będą one odporne na wszelkiego rodzaju przecieranie, ciągnięcie, trudne warunki atmosferyczne czy sam ciężar wypełnienia o niekiedy ostrych krawędziach. Worki do pakowania kory to świetny sposób na wygodę, po który sięgają nawet najbardziej wymagające osoby. Jeśli należysz do grona konsumentów mających po prostu dość nietrwałych rozwiązań czy przedartych opakowań, z których wysypuje się zawartość, wybierz te rekomendowane przez nas, czyli specjalne worki do pakowania kory.

Worki foliowe do pakowania ziemi

Worki foliowe na ziemię nie różnią się w znaczący sposób od tych dedykowanych na torf. Powstają one z polietylenu, czyli materiału, który ma dość niską gęstość. Dzięki temu są one elastyczne i jednocześnie wytrzymałe. Takie połączenie cech gwarantuje niezawodność nawet w przypadku występowania niskich temperatur. Warto wybrać taki sklep oferujący wysokiej jakości worki, który zapewnia także fachową pomoc specjalistów. Pozwoli to na łatwe i wygodne dobranie kupowanego opakowania do indywidualnych potrzeb.

Folie do pelletu, węgla, ziemi — uniwersalny produkt

Niezależnie od tego, jaki rodzaj opakowania wybierasz i jaki towar będzie w nim przechowywany bądź transportowany, zawsze stawiaj na najwyższą jakość. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że folia spełni wszystkie oczekiwania, zapewni trwałość i bezpieczeństwo. Worki foliowe na pellet, węgiel, ziemię czy torf to bardzo popularny produkt oferowany przez wielu producentów. Dlatego nie wybieraj pierwszego z brzegu rozwiązania, a zapoznaj się z parametrami opakowań, a także opiniami na temat samego dystrybutora. Wszystko po to, aby wybrać to, co dla Ciebie i Twoich klientów najlepsze.

Sprawdź nasze najnowsze wpisy!

Dodaj komentarz